Ravak Blix sprchový kout čtvrtkruhový 90 x 90 x 190 cm R550 posuvné lesk transparent 3B270C00Z1B
Kód: RAV05712Související produkty
Akce
SALECODE:BER5:5:%
–35 %
Kód: SAP113059
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultrasan sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy černá matná chrom UT045VBC
Do 3 dnů
15 841 Kč
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Detailní popis produktu
Ctyrdílný ctvrtkruhový sprchový kout Blix v provedení lesklý chrom a s výplní z cirého skla s ochrannou vrstvou RAVAK AntiCalc®. Posuvný systém otevírání. Radius 550.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 52.6 kg |
| EAN: | 8592626075873 |
| Typ: | Posuvné dvoukřídlé |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| ? Výška: | 190 - 194 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Tvar: | Čtvrtkruhové |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Blix |
| Hmotnost: | 52,6 kg |
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Deep Black sprchový kout obdélníkový 110 x 75 x 165 cm posuvné černá čiré sklo MD1116B-01
Do 3 dnů
10 647 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |