Ravak Blix Slim BLSRV2-90 X1LM70C00Z1 sprchový kout 90 cm
Kód: RAV00799Související produkty
Detailní popis produktu
- rozměry: 80, 90 cm
- barevné provedení rámu a madel: lesk (bright alu), černý
- výplň z bezpečnostního skla: 6 mm: Transparent
- výška výrobku: 195 cm
- záruka: 5 let
Výrobek tvoří dva pevné díly a dva díly jako posuvné dveře. Montuje se do obloženého rohu koupelny na vaničky RAVAK Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí.
Před montáží výrobku věnujte pozornost technickým dokumentům v záložce „Data ke stažení“, číslice uvedená v názvu konkrétního výrobku neudává jeho přesný rozměr.
Ravak Blix Slim minimalistický styl
Veronika s rodinou
Aktuální trend bydlení Ravak Blix Slim
Katka s RomanemDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 5 roků |
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8592626042226 |
| Typ: | Posuvné dvoukřídlé |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| ? Výška: | 195 - 199 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Tvar: | Čtvercové |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Blix |
| Hmotnost: | 50 kg |
| Umístění: | Univerzální |
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Set čtvercový sprchový kout MODERN 185 v rozměru 90x90x185 cm + vanička z litého mramoru VENETS vyniká kvalitním zpracováním hliníkového rámu v barvě lesklého chromu, který...
Hliníkové profily v barvě chrom, lítací dveře a pevný díl, sklo Point, síla skla 6 mm, obdélník, 1100 (dveře) x 800 (pevný díl), výška 1900 mm.
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Hliníkové profily v barvě chrom, zalamovací dveře a dva pevné díly, sklo Point, síla skla 6 mm, čtverec, rozměr 800x800x800 mm, výška 1900 mm.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |