Raf Nilo NL80BW sprchová nástěnná baterie bez příslušenství chrom - dřevěná ručka
Kód: 139508Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-75 195 S bílá+pearl 14V301O211 sprchový kout
Skladem v eshopu
3 562 Kč
sprchový kout rohový posuvný
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-90 195 S bílá+grape 14V701O2ZG sprchový kout
Skladem v eshopu
4 922 Kč
sprchový kout rohový posuvný
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–49 %
Gelco Antique sprchové dveře 80 x 190 cm otočné pravé čiré sklo bronz světlý odstín GQ1380RCL
Do 3 dnů
15 990 Kč
Detailní popis produktu
Sprchová nástěnná baterie Nilo NL80BW bez příslušenství od firmy Raf.
Informace k produktu:
povrchová úprava: chrom - dřevěná ručka
provedení: nástěnná
rozteč: 150 mm
ovládání: páka
povrchová úprava: chrom - dřevěná ručka
provedení: nástěnná
rozteč: 150 mm
ovládání: páka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| ? Designová řada: | Nilo |
| Hmotnost: | 1,6 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultrasan sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy černá matná chrom UT045VBC
Do 3 dnů
15 841 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultratap sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy chrom matná černá UT045TBC
Do 3 dnů
15 772 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultramix sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy černá matná zlatá UT045BG
Do 3 dnů
16 564 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAF ARMATURY s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipenská 1165/49 779 00 Olomouc |
| E-mail : | info@raf.cz |