Slezák Rav TERMOSTATICKÁ sprchová baterie černá 150 mm TRM80.5CMAT
Kód: SLR03570Související produkty
Detailní popis produktu
Vodovodní baterie sprchová nástěnná termostatická.
- tato baterie je vybavena termostatickou :kartuší KA4015 a :vrškem KA0501
- připojení na sprchovou hadici 1/2""
- provedení černá matná
Baterie sprchová termostatická se vyrábí pouze v :rozteči 150 mm.
Tuto baterii lze kombinovat s :umyvadlovými a :vanovými bateriemi ze série TERMOSTATICKÉ baterie SLEZÁK - :RAV.
Záruka:
- na těsnost odlitku (tělo baterie) - :10 let
- na kartuši a :povrchovou úpravu - :2 :roky
- na ostatní díly dle Občanského zákoníku
Zakázková výroba - :termín dodání do 5 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8595163582484 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Černá |
| Ovládání: | Tlačítkové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s přílsušenstvím bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa s přílsušenstvím chrom
Espirit sprchová baterie podomítková 1cestná s tělesem grafit
Puri PU 033.20BL sprchová baterie nástěnná termostatická 150 mm bez příslušenství černá
Espirit sprchová baterie podomítková 1cestná s tělesem růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa s příslušenstvím růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa chrom
Eleganta EL 068.10WV.O3.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa s příslušenstvím bílá
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAV-Slezák s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Příčná 1217/1B Olomouc - Hodolany 77900 |
| E-mail : | eshop@slezak-rav.cz |