Slezák Rav sprchová baterie termostatická nástěnná 150 mm růžová zlatá TRM80.5ZRK
Kód: SLR04862Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Slezák Rav sprchová tyč s posuvným držákem sprchy kartáčovaná růžová zlatá PD0015ZRK
Skladem v eshopu
814 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Slezák Rav držák sprchy kovový kartáčovaná růžová zlatá MD0904ZRK
Skladem v eshopu
313 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-100 195 S bílá+grape 14VA01O2ZG sprchový kout
Skladem v eshopu
5 432 Kč
sprchový kout rohový posuvný
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-80 195 S satin+grape 14V40UO2ZG sprchový kout
Skladem v eshopu
5 262 Kč
sprchový kout rohový posuvný
Detailní popis produktu
Vodovodní baterie sprchová nástěnná termostatická.
- připojení na sprchovou hadici 1/2""
Baterie sprchová termostatická se vyrábí pouze v :rozteči 150 mm.
Tuto baterii lze kombinovat s bateriemi ze série TERMOSTATICKÉ baterie SLEZÁK - :RAV.
Záruka:
- na těsnost odlitku (tělo baterie) - :10 let
- na kartuši - :2 :roky
- na povrchovou úpravu - : :6 :let
- na ostatní díly dle Občanského zákoníku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 6 let |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| EAN: | 8595163548374 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Zlatá |
| Ovládání: | Termostatické baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Hmotnost: | 1,6 kg |
| Požadované vlastnosti: | Sprchová 1 výstup |
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–17 %
Slezák Rav Colorado sprchová baterie nástěnná 100 mm bez výpusti černá CO181.0CMAT
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
2 084 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAV-Slezák s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Příčná 1217/1B Olomouc - Hodolany 77900 |
| E-mail : | eshop@slezak-rav.cz |