Olsen Spa EOS-12/C sprchová baterie s příslušenstvím chrom OLBADE041M
Kód: 122161Související produkty
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–45 %
5 990 Kč
Foto pouze ilustrační, sklo dveří je čiré, bez dekoru!
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-100 195 S bílá+grape 14VA01O2ZG sprchový kout
Skladem v eshopu
5 432 Kč
sprchový kout rohový posuvný
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SKCP4-90 195 satin+grape 3117OU02ZG sprchový kout
Skladem v eshopu
11 892 Kč
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
Detailní popis produktu
Sprchová nástěnná baterie včetně sprchové hadice, ruční sprchy adržáku ruční sprchy.
Rozteč baterií 150 mm.
Keramická karuš 35 mm.
Záruka 2 roky.
 
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Materiál: | Mosaz |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | EOS |
| Hmotnost: | 2 kg |
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultratap sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy chrom matná černá UT045TBC
Do 3 dnů
15 772 Kč
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |