Novaservis Sprchová baterie Nobless Trend 41061/1.0 nástěnná 150 mm
Kód: 131662Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
399 Kč
Vytváří a obnovuje funkci ochranné vrstvy sprchového koutu Množství (500 ml)
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-80 195 S satin+pearl 14V40UO211 sprchový kout
Skladem v eshopu
4 327 Kč
sprchový kout rohový posuvný
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova sprchové dveře ASRV3-80 198 bílá+pearl 15V401R211
Skladem v eshopu
4 327 Kč
sprchové dveře, rohové posuvné
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-80 195 S satin+grape 14V40UO2ZG sprchový kout
Skladem v eshopu
5 262 Kč
sprchový kout rohový posuvný
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SKCP4-90 195 satin+grape 3117OU02ZG sprchový kout
Skladem v eshopu
11 892 Kč
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-90 195 S bílá+pearl 14V701O211 sprchový kout
Skladem v eshopu
3 817 Kč
sprchový kout rohový posuvný
Detailní popis produktu
Kvalitní a odolná keramická kartuše 35 mm s |prodlouženou zárukou |5 |let. Prvotřídní chromové provedení. Sprchová nástěnná baterie s roztečí 150 mm se spodním vývodem vody.Jedinečný design a bezkonkurenční kvalita v jedné sérii TREND. Oblíbený, jednoduchý design, který vynikne. Servis až k vám domů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 8590309071037 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Kartuš: | standard |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| ? Designová řada: | Nobless Trend |
| Hmotnost: | 1,4 kg |
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultrasan sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy černá matná chrom UT045VBC
Do 3 dnů
15 841 Kč
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NOVASERVIS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Merhautova 208 613 00 Brno |
| E-mail : | novaservis@novaservis.cz |