Novaservis Metalia 55 55066/1.0 sprchová baterie nástěnná 100 mm
Kód: 67685Související produkty
.
.
Detailní popis produktu
Kvalitní a odolná keramická kartuše KEROX 35 mm s |prodlouženou zárukou |7 |let. Prvotřídní chromové provedení. Sprchová nástěnná baterie s horním vývodem vody s roztečí 100 mm.Milovníci designu si přijdou na své díky výrazné konstrukci. Ověřená kvalita vás přesvědčí. Nejprodávanější české vodovodní baterie METALIA. Tuto značku rozhodně vystihuje - vysoká kvalita, moderní design, funkčnost a uživatelský komfort. Servis až k vám domů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8590309046790 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Kartuš: | standard |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| ? Designová řada: | Metalia 55 |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
Eleganta EL 068.20GB.O3.RB07F sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa grafit
Eleganta EL 068.20BLM.O3.RB07F sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa černá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa chrom
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa růžová zlatá
Eleganta EL 068.00CR.O3.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa s příslušenstvím chrom
Espirit sprchová bateire podomítková 3cestná bez tělesa s příslušenstvím bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa s příslušenstvím růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa chrom
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NOVASERVIS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Merhautova 208 613 00 Brno |
| E-mail : | novaservis@novaservis.cz |