Ravak Flat sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá X070177
Kód: RAV05833Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-90 195 S satin+pearl 14V70UO211 sprchový kout
Skladem v eshopu
4 667 Kč
sprchový kout rohový posuvný
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-90 195 S bílá+grape 14V701O2ZG sprchový kout
Skladem v eshopu
4 922 Kč
sprchový kout rohový posuvný
Detailní popis produktu
Nástěnná sprchová baterie Flat, bez sprchového setu. V černém provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8592626061227 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Černá |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Flat |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultrasan sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy černá matná zlatá UT045VBG
Do 3 dnů
16 693 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |