Novaservis Metalia 55 55060.0 sprchová baterie nástěnná 150 mm
Kód: 67564Související produkty
sprchový kout rohový posuvný
Detailní popis produktu
Novaservis Metalia nejprodávanější kolekce
Iza s rodinou
Cenově dostupná Metalia
GabrielaDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| EAN: | 8590309100287 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Kartuš: | standard |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| ? Designová řada: | Metalia 55 |
| Hmotnost: | 1,7 kg |
Espirit sprchová baterie podomítková 1cestná s tělesem chrom
Eleganta EL 068.20GB.O3.RB07F sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa grafit
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa grafit
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem bílá
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa bílá
Eleganta EL 065.20GB.O2.RB07E sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa grafit
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa růžová zlatá
Eleganta EL 068.60RGB.O3.RB07F sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa s příslušenstvím grafit
Eleganta EL 065.10WV.O2.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa s příslušenstvím bílá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa chrom
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná s tělesem černá
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NOVASERVIS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Merhautova 208 613 00 Brno |
| E-mail : | novaservis@novaservis.cz |