Mereo wc kombi 63 x 38 x 78 cm s nádržkou zadní odpad keramika bílá VSD99
Kód: MER07939Související produkty
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Edita 1703-458 sedátko SLIM Soft close bílé
Skladem na prodejně
1 367 Kč
Aqualine Carlo WC sedátko SLIM Soft Close Easy Take bílá PRX.101.855
Skladem na prodejně
911 Kč
Detailní popis produktu
WC kombi se zadním odpadem s armaturou má dvojité splachování. Hlavní předností této série je funkčnost a líbivý design.WC kombi je dodáváno včetně sedátka.
Technické informace
| Typ | WC kombi |
| Tvar | Oblý |
| Barva | Bílá |
| Odpad | Zadní |
| Oplach | Standart |
| Materiál | Keramika |
| Délka/Výška | 780 mm |
| Rozměr Š x H | 380 x 630 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC klozety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 42 kg |
| EAN: | 8592480103361 |
| Typ: | WC včetně sedátka |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Keramika |
| Odpad: | Svislý (do země) |
| Provedení: | Bez bidetové trysky |
| Tvar: | Oblé |
| Hmotnost: | 42 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez bidetové trysky |
| Usazení: | Kombi |
SALECODE:BER5:5:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | MSO Trade a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Svatoborská 1431/87C Kyjov 69701 |
| E-mail : | objednavky@msotrade.cz |