Aqualine Vermet wc kombi mísa 80 x 63,5 cm spodní zadní odpad keramika bílá VR038
Kód: SAP109906Související produkty
Akce
SALECODE:BER5:5:%
–52 %
Sapho ST002 39 x 22 x 17 cm podstavec k toaletě bílý
Skladem na prodejně
329 Kč
Akce
–26 %
Aqualine Vermet wc sedátko Soft Close plast bílá VRS008
Skladem na prodejně
639 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Bruckner Koleno k WC odpadní 90 bílá 159.314.0
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
145 Kč
Aqualine Carlo WC sedátko SLIM Soft Close Easy Take bílá PRX.101.855
Skladem na prodejně
911 Kč
SALECODE:BER3:3:%
989 Kč
WC sedátko duroplastové SLIM - hranaté, bílé, Soft-Close nerezové panty, odnímatelný systém Easy Lock
SALECODE:BER5:5:%
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 38x80x63,5 cm |
| Šířka | 380  mm |
| Výška | 800  mm |
| Hloubka | 635  mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | Splachování 4 l, Splachování 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko, Kotvící sada |
| Hmotnost / set | 35.5000  kg |
| Balení | 2  ks |
| EAN | 8590913949418 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Water saving - úsporné splachování
Tvar mísy umožňuje efektivní a účinné spláchnutí s menším objemem vody a tím šetří životní prostředí a náklady za vodu.
Úsporné splachování je možné použít u splachovacího mechanismu (v nádržce WC kombi nebo podomítkové nádržce u závěsného WC), jehož vypouštěcí ventil umožňuje nastavení objemu vody od 4 litrů. V případě duálního splachování u malého tlačítka objem od 3 litrů a většího tlačítka objem od 4,5 litru vody.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC klozety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 46.6 kg |
| EAN: | 8590913949418 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Keramika |
| Odpad: | Univerzální |
| Provedení: | Bez bidetové trysky |
| Tvar: | Oblé |
| Hmotnost: | 35,5 kg |
| Usazení: | Kombi |
SALECODE:BER5:5:%
Kerasan Retro WC mísa 38,5 x 42 x 59 cm s nádržkou spodní odpad bronz bílá WCSET17-RETRO-SO
Do 3 dnů
31 872 Kč
Akce
SALECODE:BER5:5:%
–31 %
Kód: SAP111845
Akce
–33 %
Aqualine JOSE WC kombi 38 x 74,5 x 66 cm s nádržkou dvojtlačítko 3/6l zadní odpad bílá PS8812
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
1 990 Kč
WC sedátko není součástí.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |