Kerasan RETRO WC mísa 38,5 x 41 x 59 cm s nádržkou zadní odpad chrom bílá WCSET14-RETRO-ZO
Kód: SAP105117Související produkty
Akce
SALECODE:BER5:5:%
–52 %
Sapho ST002 39 x 22 x 17 cm podstavec k toaletě bílý
Skladem na prodejně
329 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho TURKU WC sedátko, Soft Close, bílá PCS104
Skladem na prodejně
1 195 Kč
Detailní popis produktu
Sanitární keramika RETRO vrátí do neuspěchané doby let minulých a navodí pocit pohody na starší chalupě, či vznešeného života ze zámeckého prostředí. Ať tak či onak, je potřeba s  keramikou sladit i  ostatní vybavení koupelny. Vhodným řešením jsou vodovodní baterie ANTEA a SASSARI. Obě série obsahují tříprvkové baterie, proto jsme schopni keramiku na zakázku nabídnout se třemi otvory. Dále k  sérii doporučujeme koupelnové doplňky Diamond, nábytek Retro, Galanta a vany Retro, Foxtrot nebo Charleston od firmy Polysan.
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | RETRO KERASAN |
| Rozměr | 38,5x41x59 cm |
| Šířka | 385  mm |
| Výška | 410  mm |
| Hloubka | 590  mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | Splachování 6 l |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Odpad zadní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko, Kotvící sada |
| Hmotnost / ks | 33.5000  kg |
| Balení | 4  ks |
| EAN | 8590913906329 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC klozety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 33.5 kg |
| EAN: | 8590913906329 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Keramika |
| Odpad: | Vodorovný (do zdi) |
| Provedení: | Stojící |
| Tvar: | Oblý |
| Uchycení: | Stacionární |
| ? Designová řada: | RETRO KERASAN |
| Hmotnost: | 33,5 kg |
Aqualine Antik WC kombi retro 48 x 86 x 76 cm zadní odpad vč sedátka keramika bílá AK107-01
Do 3 dnů
6 063 Kč
Aqualine JALTA HYGIE WC kombi 38,5 x 78,5 x 63 cm s umývátkem Rimless spodní/zadní odpad bílá PB103H
Do 3 dnů
7 259 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Líbeznice |
| E-mail : | info@sapho.cz |