Mereo Sonáta dřezová baterie nástěnná 100 mm s ramínkem trubkovým 18 mm - 300 mm chrom CB301A06N
Kód: MER10045Související produkty
Detailní popis produktu
Tato dřezová nástěnná baterie patří do řady vodovodních baterií Sonáta, která se vyznačuje robustním vzhledem a tichým chodem. Tříkroková kartuš zaručuje jednoduchou obsluhu a snižuje spotřebu vody. Velmi kvalitní povrchová úprava a spolehlivost je samozřejmostí.- keramická kartuš 40 mm
- garantovaná záruka 10 let
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Technické informace
| Typ | Dřezová |
| Barva | Chrom |
| Série | Sonáta |
| Design | Oblý |
| Rozteč | 100 mm |
| Kartuše | 40 mm |
| Materiál | Pochromovaná mosaz |
| Varianta | Nástěnná |
| Ovládání baterie | Páková |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8592480129996 |
| Typ: | Dřezové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| ? Designová řada: | Sonáta |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | MSO Trade a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Svatoborská 1431/87C Kyjov 69701 |
| E-mail : | objednavky@msotrade.cz |