Slezák Rav Morava MK102.0/27 dřezová baterie nástěnná 100 mm
Kód: 139365Související produkty
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–17 %
Slezák Rav Morava MK120.0/2 umyvadlová baterie stojánková
Skladem v eshopu
1 419 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–17 %
Slezák Rav Morava MK145.0 bidetová baterie stojánková
Skladem v eshopu
1 409 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–18 %
Slezák Rav Morava MK154.0 vanová baterie nástěnná 100 mm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
1 508 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–18 %
Slezák Rav Morava MK154.0/1 vanová baterie nástěnná 100 mm
Skladem v eshopu
1 647 Kč
Akce
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
–17 %
Slezák Rav Morava Retro MK159.5/2 vanová baterie nástěnná 150 mm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
3 860 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–18 %
Slezák Rav Morava MK153.0/1 baterie pro vanu a umyvadlo nástěnná 100 mm
Skladem na prodejně
1 766 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–18 %
Slezák Rav Morava MK180.0 sprchová baterie nástěnná 100 mm chrom
Skladem v eshopu
1 171 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–18 %
Slezák Rav Morava MK154.5 vanová baterie nástěnná 150 mm
Skladem v eshopu
1 508 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–18 %
Slezák Rav Morava MK154.5/1 vanová baterie nástěnná 150 mm
Skladem v eshopu
1 647 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–17 %
Slezák Rav Morava MK120.5/2 umyvadlová baterie chrom 1/2''
Skladem v eshopu
1 419 Kč
Detailní popis produktu
Dřezová baterie Morava MK102.0/27 s otočným horním ústím od české firmy Slezák Rav.
Informace k produktu:
provedení: keramický vršek/chrom
perlátor: Neoperl MA0002
rozteč: 100 mm
provedení: nástěnná
ovládání: kohoutek
Tato baterie je vybavena keramickými vršky 1/2" MD0093.
Záruka:
na těsnost odlitku (tělo baterie) - 10 let
na kartuši a povrchovou úpravu - 6 let
na ostatní díly - 2 roky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8595163505391 |
| Typ: | Dřezové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Kohoutkové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Kohoutkové baterie |
| Hmotnost: | 2 kg |
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
3 431 Kč
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. I v kombinaci s bílou keramickou páčkou.
Aqualine Kasiopea 35 1107-65 dřezová baterie stojánková páková
Skladem na prodejně
865 Kč
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAV-Slezák s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Příčná 1217/1B Olomouc - Hodolany 77900 |
| E-mail : | eshop@slezak-rav.cz |