Slezák Rav Sázava SA001.5/21 baterie dřezová / umyvadlová nástěnná 150 mm
Kód: 138986Související produkty
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–18 %
Slezák Rav Sázava SA001.0/26 baterie dřezová / umyvadlová
Skladem na prodejně
893 Kč
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Novaservis Dřez 49x62 1+1/2 s odkapem a přepadem nerez DR49/62
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem v eshopu
2 319 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Kód: NOV00109
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Novaservis Granitový dřez s odkapem s přepadem z dřezu 78 x 48 x 18 cm písek DRGM48/78SA
Skladem v eshopu
4 912 Kč
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Novaservis Granitový dřez, s přepadem z dřezu, grafit DRGM1/51HA
Skladem v eshopu
4 189 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Dřez 40x50 s přepadem nerez DR40/50A
Skladem v eshopu
892 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Novaservis Granitový dřez s vaničkou a odkapem 79 x 48 x 18 cm s přepadem písek DRGM3/48/79SA
Do 1 týdne
5 261 Kč
Detailní popis produktu
Baterie dřezová/umyvadlová Sázava SA001.5/21 s kulatým ramínkem 200 mm od české firmy Slezák Rav.
Informace k produktu:
provedení: chrom
rozteč: 150 mm
perlátor: MA0002E
kartuše: keramická KA3502E o průměru 35 mm
provedení: nástěnná
ovládání: páka
Záruka:
na těsnost odlitku (tělo baterie) - 10 let
na kartuši a povrchovou úpravu - 6 let
na ostatní díly - 2 roky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8595163524385 |
| Typ: | Dřezové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| Hmotnost: | 2 kg |
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–18 %
Slezák Rav Sázava SA006.0/1 dřezová baterie stojánková
Skladem v eshopu
1 002 Kč
Záruka plus
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Metalia 55 55091.0 dřezová baterie stojánková
Skladem na prodejně
1 682 Kč
SALECODE:BER3:3:%
14 610 Kč
Dřezová stojánková vodovodní baterie ARNO 84 s výsuvnou sprchou
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–17 %
Slezák Rav Sázava SA001.0/21 baterie dřezová / umyvadlová nástěnná 100 mm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem v eshopu
804 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAV-Slezák s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Příčná 1217/1B Olomouc - Hodolany 77900 |
| E-mail : | eshop@slezak-rav.cz |