Slezák Rav Morava Retro MK102.0/28 dřezová baterie nástěnná 100 mm
Kód: 139373Související produkty
Akce
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
–18 %
Slezák Rav Morava Retro MK120.0/8 dřezová baterie stojánková
Skladem v eshopu
2 451 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–17 %
Slezák Rav Morava MK145.0 bidetová baterie stojánková
Skladem v eshopu
1 409 Kč
Akce
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
–18 %
Slezák Rav Morava Retro MK120.0/9 bidetová baterie stojánková
Skladem v eshopu
2 391 Kč
Akce
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
–17 %
Slezák Rav Morava Retro MK159.5/2 vanová baterie nástěnná 150 mm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
3 860 Kč
Akce
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
–18 %
Slezák Rav Morava Retro MK150.5/2 vanová vysoká volně stojící 150 mm
Skladem v eshopu
14 079 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–18 %
Slezák Rav Morava MK180.0 sprchová baterie nástěnná 100 mm chrom
Skladem v eshopu
1 171 Kč
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Slezák Rav Morava Retro MK169.0S vanová baterie chrom
Skladem v eshopu
7 402 Kč
Akce
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
–18 %
Slezák Rav Morava Retro MK169.0P vanová baterie chrom
Skladem v eshopu
7 709 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–18 %
Slezák Rav Morava MK180.5 sprchová baterie nástěnná 150 mm chrom
Skladem v eshopu
1 171 Kč
Detailní popis produktu
Dřezová baterie Morava Retro MK102.0/28 s kulatým otočným ramínkem od české firmy Slezák Rav.
Informace k produktu:
provedení: chrom
rozteč: 100 mm
provedení: nástěnná
ovládání: kohoutek
Tato baterie je vybavena keramickými 1/2" vršky od německé firmy Flühs MD0093D.
Baterii lze vyrobit i v provedení zlato - na dotaz rádi naceníme.
Záruka:
na těsnost odlitku (tělo baterie) - 10 let
na kartuši a povrchovou úpravu - 6 let
na ostatní díly - 2 roky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8595163536081 |
| Typ: | Dřezové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Kohoutkové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Kohoutkové baterie |
| ? Designová řada: | Morava Retro |
| Hmotnost: | 2 kg |
SALECODE:BER3:3:%
34 478 Kč
Dřezová stojánková vodovodní baterie ARNO T72 s dotykovým ovládáním
SALECODE:BER5:5:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAV-Slezák s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Příčná 1217/1B Olomouc - Hodolany 77900 |
| E-mail : | eshop@slezak-rav.cz |