Kerasan Retro WC mísa 38,5 x 42 x 59 cm s nádržkou spodní odpad bronz bílá WCSET17-RETRO-SO
Kód: SAP105114Související produkty
Akce
SALECODE:BER5:5:%
–52 %
Sapho ST002 39 x 22 x 17 cm podstavec k toaletě bílý
Skladem na prodejně
329 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Detailní popis produktu
Sanitární keramika RETRO vrátí do neuspěchané doby let minulých a navodí pocit pohody na starší chalupě, či vznešeného života ze zámeckého prostředí. Ať tak či onak, je potřeba s  keramikou sladit i  ostatní vybavení koupelny. Vhodným řešením jsou vodovodní baterie ANTEA a SASSARI. Obě série obsahují tříprvkové baterie, proto jsme schopni keramiku na zakázku nabídnout se třemi otvory. Dále k  sérii doporučujeme koupelnové doplňky Diamond, nábytek Retro, Galanta a vany Retro, Foxtrot nebo Charleston od firmy Polysan.
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | RETRO KERASAN |
| Rozměr | 38,5x42x59 cm |
| Šířka | 385  mm |
| Výška | 420  mm |
| Hloubka | 590  mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | Splachování 6 l |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Odpad spodní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko, Kotvící sada |
| Hmotnost / ks | 33.5000  kg |
| Balení | 4  ks |
| EAN | 8590913906350 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC klozety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 33.5 kg |
| EAN: | 8590913906350 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Keramika |
| Odpad: | Svislý (do země) |
| Provedení: | Bez bidetové trysky |
| Tvar: | Oblé |
| ? Designová řada: | Retro |
| Hmotnost: | 33,5 kg |
| Usazení: | Stojící |
Aqualine HYGIE WC kombi 36,5 x 78 x 72 cm s nádržkou a umývátkem zadní spodní odpad bílá PB104W
Skladem na prodejně
6 431 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Aqualine Absolute 10AB02002 WC mísa závěsná Rimless
Skladem na prodejně
2 567 Kč
Akce
–23 %
Aqualine Vermet wc kombi mísa 80 x 63,5 cm spodní zadní odpad keramika bílá VR038
Skladem na prodejně
3 040 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Kerasan WALDORF WC mísa 37 x 42 x 65 cm s nádržkou spodní zadní odpad chrom bílá WCSET19-WALDORF
Do 3 dnů
28 346 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Paco WC kombi Rimless s bidetovou sprškou spodní/zadní odpad bílá PC1012RX
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
8 462 Kč
WC Kombi s integrovanou bidetovou sprškou, spodní odpad, bílá
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Líbeznice |
| E-mail : | info@sapho.cz |