Hopa BELVER 100 x 195 cm BCBELV10CC sprchové dveře
Kód: 122302Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ10-950M Simple liniový podlahový žlab s roštem
Skladem na prodejně
2 344 Kč
Detailní popis produktu
Velmi luxusní skleněný kout Belver od firmy Hopa. Plynulý a komfortní pohyb dveří zajišťují horní masivní bezúdržbová ložisková kola a spodní vodící díl. Díky absenci spodního vodícího profilu, vzniká ideální bezbariérový vstup do sprchy.
Informace k produktu:
Rozměr: 100 x 195 cm
Montážní rozměr: 98 - 101 cm
Rám: hliník chrom
Sklo: 8 mm čiré
Provedení: univerzální
Otvírání: posuvné
Šířka vstupu: 42 cm
Vanička není součástí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Typ: | Posuvné jednokřídlé |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| ? Výška: | 195 - 199 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Chrom |
| ? Designová řada: | Belver |
| Hmotnost: | 35 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 140 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMM0E00Z1
Do 2 týdnů
13 089 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 110 x 195 cm otevírací černá sklo transparent 0QVDC30LZ1
Do 2 týdnů
14 441 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 80 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent X0VV40E00Z1
Do 2 týdnů
9 963 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 120 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0PMG0E00Z1
Skladem v eshopu
9 540 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 110 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0PMD0E00Z1
Do 2 týdnů
9 118 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 100 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací černá sklo transparent X0VVAC300Z1
Skladem v eshopu
10 554 Kč
SALECODE:BER3:3:%
10 141 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 Slavičín 76321 |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |