SanSwiss Cadura 110 cm jednodílné posuvné dveře - aluchrom/sklo Screen CAS2G1105087
Kód: SSW09730Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
2 631 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 10mm prahová lišta. Posuvné dveře disponují „Soft open/closeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057551328 |
| Typ: | Otevírací jednokřídlé |
| ? Šířka: | 110 - 119 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 100 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0PMA0E00Z1
Do 2 týdnů
8 695 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 100 x 195 cm otevírací černá sklo transparent 0QVAC30LZ1
Do 2 týdnů
14 103 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací černá sklo transparent X0VV70300Z1
Skladem v eshopu
10 132 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 190 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YML0E00Z1
Do 2 týdnů
17 399 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 100 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent X0VVACE00Z1
Skladem v eshopu
10 892 Kč
SALECODE:BER3:3:%
12 434 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 180 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMY0E00Z1
Do 2 týdnů
16 554 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent X0VV70E00Z1
Skladem v eshopu
10 470 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |