SanSwiss Cadura 70 cm dvoudílné posuvné dveře - aluchrom/sklo Screen CAE2G0705087
Kód: SSW09700Související produkty
Akce
–30 %
Kód: 154295
SALECODE:BER3:3:%
2 601 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 850 mm DN50 nerez GMP94
Do 3 dnů
6 472 Kč
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 10mm prahová lišta. Posuvné dveře disponují „Soft open/closeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057550529 |
| Typ: | Posuvné |
| ? Šířka: | 70 - 79 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
15 204 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 80 x 195 cm otevírací aluchrom sklo transparent X0VV40A00Z1
Na dotaz
8 067 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací pravá černá sklo matné GT1280MR-B
Do 3 dnů
11 224 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 90 x 200 cm otevírací levá aluchrom sklo čiré GT1290CL-CH
Do 3 dnů
10 712 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací levá černá sklo matné GT1210ML-B
Do 3 dnů
11 912 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Cariba Line sprchové dveře do niky 90 x 202 cm otevírací s univerzální boční stěnou 43 cm brillant transparent CI FXO/430_CI PIG/900
Skladem v eshopu
13 605 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome CSDL2 sprchové dveře do niky 110 cm dvoukřídlé lesk chrom transparent 0QVDCC0LZ1
Skladem v eshopu
13 422 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |