Aqualine Victoria VC11 sprchová baterie nástěnná 150 mm kohoutková
Kód: 102116Související produkty
Aqualine Flex 11073 sprchová hadice 150 cm chrom
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
137 Kč
Aqualine Sunra 11444 posuvný držák sprchy s mýdlenkou 600 mm chrom
Skladem v eshopu
695 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-80 195 S satin+pearl 14V40UO211 sprchový kout
Skladem v eshopu
4 327 Kč
sprchový kout rohový posuvný
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Zoom Line Black ZL3280B boční stěna 80 cm
Skladem v eshopu
6 871 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova sprchové dveře ASRV3-80 198 bílá+pearl 15V401R211
Skladem v eshopu
4 327 Kč
sprchové dveře, rohové posuvné
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SKCP4-90 195 bílá+grape 3117O102ZG sprchový kout
Skladem v eshopu
10 787 Kč
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
Detailní popis produktu
V  retro stylu nabízíme zajímavou sérii VICTORIA. Jedná se o  kvalitní baterie za příznivou pořizovací cenu. Za zmínku stojí vanová baterie s  krásnou ruční sprchou, takzvaným „sluchátkem“.
 
  Žádné dlouhé otáčení či regulace - otočte o  90° a je otevřeno
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | VICTORIA |
| Hloubka | 133  mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Hmotnost / ks | 1.2140  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913820472 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 4 roky |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8590913820472 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Kartuš: | standard |
| Ovládání: | Kohoutkové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Kohoutkové baterie |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
SALECODE:BER5:5:%
Sapho GINKO 1101-11B sprchová baterie černá mat
Skladem v eshopu
6 011 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultrasan sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy zlatá matná UT045VG
Skladem v eshopu
17 836 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho ICONIC podomítková sprchová baterie 2 výstupy černá mat AF042B
Skladem v eshopu
3 259 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultratap sprchová baterie podomítková 1 výstup černá UT041TB
Skladem v eshopu
3 431 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho PAX XA11/15 sprchová baterie černá mat
Skladem v eshopu
3 603 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Trax sprchový podomítkový ventil teplá voda chrom 605H
Skladem v eshopu
2 055 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |