Sapho ZEN CHROM 161003 mýdlenka
Kód: 149918Související produkty
Detailní popis produktu
Luxusní design série koupelnových doplňků ZEN doplňuje mimořádná kvalita zpracování a použité materiály. 
Vlastnosti
| Značka | SONIA |
|---|---|
| Série | ZEN |
| Rozměr | 135x42x99 mm |
| Šířka | 135  mm |
| Výška | 42  mm |
| Hloubka | 99  mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.6800  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8423561161003 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mýdlenky, dávkovače |
|---|---|
| Záruka: | 10 roků |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8423561161003 |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Mosaz / sklo |
| ? Designová řada: | Zen |
| Hmotnost: | 0,7 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.