Aqualine 693 zásobník toaletního papíru
Kód: 102448Související produkty
Detailní popis produktu
- Průměr trnu pro toaletní papír: 43 nebo 73 mm
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Rozměr | 220x220x130 mm |
| Šířka | 220  mm |
| Výška | 220  mm |
| Hloubka | 130  mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.6400  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8020090022326 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásobníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8020090022326 |
| Hmotnost: | 0,6 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |