Aqualine 504 zásobník papírových ručníků
Kód: 102443Související produkty
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Rozměr | 285x400x130 mm |
| Šířka | 285  mm |
| Výška | 400  mm |
| Hloubka | 130  mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.3950  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8020090016653 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásobníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 8020090016653 |
| Hmotnost: | 1,4 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |