Novaservis 94480,0S dřezová baterie s elastickým ramenem 150 mm stříbrošedá-chrom
Kód: NOV03695Související produkty
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Novaservis Granitový dřez s odkapem s přepadem z dřezu 78 x 48 x 18 cm písek DRGM48/78SA
Skladem v eshopu
4 912 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Dřez 44x74 s odkapem a přepadem nerez DR44/74
Skladem v eshopu
1 605 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Dřez 40x50 s přepadem nerez DR40/50A
Skladem v eshopu
892 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Dřez kulatý pr.51 s přepadem nerez DR51
Skladem v eshopu
1 428 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Novaservis Granitový dřez s odkapem 58 x 48 x 16 cm s přepadem z dřezu grafit DRGM48/58HA
Skladem v eshopu
4 912 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Dřez 46x48 luxus s přepadem nerez DR46/48
Skladem v eshopu
1 342 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Dřez kulatý pr.43 s přepadem nerez DR43
Skladem v eshopu
1 342 Kč
.
Detailní popis produktu
Dřezová baterie s elastickým ramenem 150mm, stříbrošedá-chr.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| EAN: | 8590309089537 |
| Typ: | Dřezové baterie |
| Barva: | Stříbrná / chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Titania Iris New |
| Hmotnost: | 1,8 kg |
| Požadované vlastnosti: | S elastickým ramenem |
Aqualine Kasiopea 35 1107-65 dřezová baterie stojánková páková
Skladem na prodejně
865 Kč
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NOVASERVIS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Merhautova 208 613 00 Brno |
| E-mail : | novaservis@novaservis.cz |