Vagnerplast LINOS 180 x 80 cm vana obdélníková vč. noh a sifonu + Sifon A51CR v ceně 530 Kč a nohy k vaně ZDARMA

Kód: 135618
Akce sleva
Značka: Vagnerplast
6 980 Kč –11 %
Vagnerplast LINOS 180 x 80 cm vana obdélníková vč. noh a sifonu  + Sifon A51CR v ceně 530 Kč a nohy k vaně ZDARMA
6 980 Kč –11 % 6 212 Kč 5 134 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vana Linos od českého výrobce Vagnerplast.

Informace k produktu:
Rozměr: 180 x 80 cm
Materiál: akrylát 
Barva: bílá
Objem: 250 l
Odpad: středový

Akrylát má výjimečné vlastnosti , které zajišťují jeho dlouhodobý lesk a neměnnou barvu. Je teplý na dotek a příjemný při každodenním používání.

Vagnerplast LINOS 180 x 80 cm vana obdélníková vč. noh a sifonu

Vagnerplast se nezničí

Marcela a Roman
Akrylátová obdélníková vana Avo 160 pro starší a osoby s tělesným postižením. Díky pohodlným a vodotěsným dvířkům je vstup a výstup z vany mnohem jednodušší, což umožňuje starším lidem nebo lidem s omezeným pohybem samostatně podstoupit koupel. Má také odnímatelné sedadlo, což zvyšuje bezpečnost použití. Vana je vyrobena z vysoce kvalitního akrylátu, který je charakterizován vysokou odolností proti poškrábání, zbarvení, mechanickým poškozením a je velmi snadné udržet si čistotu. Vana je dodávána s konstrukcí, na kterou ji postavíte. Konstrukce je v ceně vany.
Vagnerplast LINOS 180 x 80 cm vana obdélníková vč. noh a sifonu

Vnitřní prostor vany větší

Ivana a Karel
Mám ráda minimalistický design, a když mi řekl manžel, ať vyberu novou vanu, vybírala jsem jenom od Vagnerplast. Mají nápaditý design, mezi obdélníkovými vanami jsou nejlepší a cenově velmi dostupní. Navíc hodně cvičíme, cestujeme a relax v pohodlně velké vaně se nám líbí. Vnitřní prostor vany má Vagnerplast větší, to je perfektní. Navíc nohy a sifon v ceně vany, ušetřili jsme a nemuseli složitě hledat, co k vaně vybrat. Přijde Vám vše v kompletu.