Novaservis Sprchová baterie termostat bez příslušenství 120mm Aqualight 2564/1,0
Kód: 150944Související produkty
sprchový kout rohový posuvný
sprchový kout rohový posuvný
.
sprchové dveře, rohové posuvné
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
Detailní popis produktu
Odolná termostatická kartuše se |zárukou |2 |roky. Prvotřídní chromové provedení. Sprchová termostatická baterie s roztečí 120 mm se spodním vývodem vody. Součástí jsou připojovací etážky, s kterými lze baterii instalovat na 100 mm rozvod vody.Elegantní termostatická baterie AQUALIGHT za úžasnou cenu. Její minimalistický design se hodí i do Vaší koupelny. Servis až k vám domů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8590309043034 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Termostatické baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Kohoutkové baterie |
| ? Designová řada: | Aqualight |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství grafit
Eleganta sprchová baterie nástěná 150 mm bez příslušenství grafit
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa chrom
Eleganta EL 068.00CR.O3.RB07F sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa chrom
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa s přílsušenstvím chrom
Eleganta sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s přílsušenstvím bílá
Eleganta EL 065.60RGB.O2.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa s příslušenstvím růžová zlatá
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná s tělesem bílá
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NOVASERVIS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Merhautova 208 613 00 Brno |
| E-mail : | novaservis@novaservis.cz |