Slezák Rav vanová baterie termostatická nástěnná 150 mm růžová zlatá TRM54.5ZRK
Kód: SLR04863Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Slezák Rav sprchová tyč s posuvným držákem sprchy kartáčovaná růžová zlatá PD0015ZRK
Skladem v eshopu
814 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Slezák Rav držák sprchy kovový kartáčovaná růžová zlatá MD0904ZRK
Skladem v eshopu
313 Kč
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech VARIA 200 x 90 cm SAVAR200 vana akrylátová
Skladem v eshopu
13 156 Kč
.
Besco ASTI 160 x 100 cm VANAST16L+OLVPINOZ vana vč. nožiček levá
Skladem v eshopu
7 901 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech VARIA SLIM 200 x 90 SAVAR200-S vana akrylátová
Skladem v eshopu
13 835 Kč
.
Detailní popis produktu
Vodovodní baterie vanová nástěnná termostatická.
Baterie vanová termostatická se vyrábí pouze v :rozteči 150 mm.
Tuto baterii lze kombinovat s bateriemi ze série TERMOSTATICKÉ baterie SLEZÁK - :RAV.
Záruka:
- na těsnost odlitku (tělo baterie) - :10 let
- na kartuši - :2 :roky
- na :povrchovou úpravu - :6 :let
- na ostatní díly dle Občanského zákoníku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 6 let |
| Hmotnost: | 2.1 kg |
| EAN: | 8595163543553 |
| Typ: | Vanové baterie |
| Barva: | Zlatá |
| Ovládání: | Termostatické baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Hmotnost: | 2,1 kg |
| Požadované vlastnosti: | Vanová 1 výstup |
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultrasan vanová baterie podomítková s hubicí a ruční sprchou 2 výstupy černá matná UT093VB
Do 3 dnů
19 479 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAV-Slezák s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Příčná 1217/1B Olomouc - Hodolany 77900 |
| E-mail : | eshop@slezak-rav.cz |