Slezák Rav Sázava SA080.0 sprchová baterie nástěnná 100 mm
Kód: 138963Související produkty
Detailní popis produktu
Sprchová baterie Sázava SA080.0 od české firmy Slezák Rav.
Informace k produktu:
provedení: chrom
rozteč: 100 mm
kartuše: keramická KA3502E o průměru 35 mm
provedení: nástěnná
ovládání: páka
Záruka:
na těsnost odlitku (tělo baterie) - 10 let
na kartuši a povrchovou úpravu - 6 let
na ostatní díly - 2 roky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8595163525603 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| Hmotnost: | 2 kg |
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa chrom
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství bílá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s příslušenstvím chrom
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa s přílsušenstvím černá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná s tělesem růžová zlatá
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa chrom
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná s tělesem chrom
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAV-Slezák s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Příčná 1217/1B Olomouc - Hodolany 77900 |
| E-mail : | eshop@slezak-rav.cz |