Slezák Rav Sázava SA054.0 vanová baterie nástěnná 100 mm
Kód: 138873Související produkty
.
Detailní popis produktu
Vanová baterie Sázava SA054.0 od české firmy Slezák Rav.
Informace k produktu:
provedení: chrom
rozteč: 100 mm
perlátor: MA0001E
kartuše: keramická KA3502E o průměru 35 mm
provedení: nástěnná
ovládání: páka
Záruka:
na těsnost odlitku (tělo baterie) - 10 let
na kartuši a povrchovou úpravu - 6 let
na ostatní díly - 2 roky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8595163523920 |
| Typ: | Vanové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| Hmotnost: | 2 kg |
Eleganta vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství růžová zlatá
Espirit vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství grafit
Espirit vanová baterie podomítková 3prvková s tělesem černá
Espirit vanová baterie podomítková 3prvková s tělesem grafit
Life LF 022.20BL vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Baterie vanová páková, nástěnná černá
Solar SL 022.00CR vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství chrom
Puri PU 022.20BL vanová baterie nástěnná 150 mm bez přílsušenství černá
Nástěnné vanové baterie jsou nadčasovou klasikou v českých koupelnách. Páková vanová baterie ARNO 0514 tuto konstrukci kombinuje s velmi svěžím designem a špičkovými materiály....
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAV-Slezák s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Příčná 1217/1B Olomouc - Hodolany 77900 |
| E-mail : | eshop@slezak-rav.cz |