Slezák Rav Nil vanová baterie nástěnná 150 mm se sprchou zlatá růžová NL154.5/1ZRL
Kód: SLR04378Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Slezák Rav vanový sifon automat 600 mm růžová lesklá zlatá MD0588ZRL
Skladem v eshopu
1 568 Kč
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Slezák Rav Nil umyvadlová baterie stojánková bez výpusti 3/8 zlatá růžová NL126.0ZRL
Skladem v eshopu
2 292 Kč
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Slezák Rav Nil bidetová baterie podomítková se sprškou povrchová úprava PVD lesklá růžová zlatá NL143/1ZRL
Skladem v eshopu
3 096 Kč
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Slezák Rav Nil bidetová bateroe stojánková 3/8 povrchová úprava PVD lesklá růžová zlatá NL144.0ZRL
Skladem v eshopu
2 500 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Slezák Rav Colorado koupelnová polička drátěná rohová lesklá růžová zlatá COA0801ZRL
Skladem v eshopu
1 647 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Slezák Rav Nil mýdlenka skleněná lesklá růžová zlatá NLA0300ZRL
Skladem v eshopu
923 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Slezák Rav Nil věšáček dvojitý lesklá růžová zlatá NLA0102ZRL
Skladem v eshopu
625 Kč
Detailní popis produktu
Vodovodní baterie vanová nástěnná se sprchou a :pevným držákem.
- tato baterie je vybavena keramickou kartuší o :průměru 35 mm KA3502
- perlátor MA0038E
- součástí balení této baterie je:
- antivápenná sprcha PS0060ZRL
- sprchová kovová dvouzámková hadice MH1505ZRL - :délka 150 cm
- pevný držák PD0904ZRL
Baterie vanová Nil se vyrábí pouze v :rozteči 150 mm.
Tuto baterii lze kombinovat s :vanovými a :sprchovými bateriemi ze série NIL ZLATÁ RŮŽOVÁ - LESKLÁ :SLEZÁK - :RAV.
Záruka:
- na těsnost odlitku (tělo baterie) - :10 let
- na kartuši a :povrchovou úpravu - :6 :let
- na ostatní díly dle Občanského zákoníku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 6 let |
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 8595163599482 |
| Typ: | Vanové baterie |
| Barva: | Zlatá |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Nil |
| Hmotnost: | 2,3 kg |
| Požadované vlastnosti: | Vanová 1 výstup |
Akce
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
–17 %
Slezák Rav D475.5Y vanová baterie chrom 1/2''
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem v eshopu
2 580 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultramix vanová baterie podomítková s hubicí a ruční sprchou 2 výstupy černá matná UT093B
Do 3 dnů
18 825 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAV-Slezák s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Příčná 1217/1B Olomouc - Hodolany 77900 |
| E-mail : | eshop@slezak-rav.cz |