Slezák Rav Sázava SA001.0/26 baterie dřezová / umyvadlová
Kód: 138989Související produkty
.
.
Detailní popis produktu
Baterie dřezová/umyvadlová Sázava SA001.0/26 s plochým "S" ramínkem 195 mm od české firmy Slezák Rav.
Informace k produktu:
provedení: chrom
rozteč: 100 mm
perlátor: MA0001
kartuše: keramická KA3502E o průměru 35 mm
provedení: nástěnná
ovládání: páka
Záruka:
na těsnost odlitku (tělo baterie) - 10 let
na kartuši a povrchovou úpravu - 6 let
na ostatní díly - 2 roky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8595163525610 |
| Typ: | Umyvadlové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
Espirit umyvadlová baterie stojánková šetřící bez výpusti bílá
Espirit umyvadlová baterie stojánková vysoká bez výpusti bílá
Tato nástěnná baterie s přepínačem vhodná jak pro umyvadla, tak i vany, je nadčasovou klasikou v českých koupelnách. Páková nástěnná baterie ARNO 46 tuto konstrukci kombinuje s...
Espirit umyvadlová baterie stojánková 3prvková bez výpusti grafit
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAV-Slezák s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Příčná 1217/1B Olomouc - Hodolany 77900 |
| E-mail : | eshop@slezak-rav.cz |