Bruckner Senior nástěnná baterie umyvadlová 150 mm lékařská páka chrom 612.014.1
Kód: SAP103943Související produkty
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Sapho PICCOLINO 30,5 x 10 x 17 cm PK305 umývátko baterie vpravo
Skladem na prodejně
2 743 Kč
Malé a praktické nábytkové umývátko
Detailní popis produktu
Série vodovodních baterií HOSPITAL je určena pro osoby tělesně handicapované, starší a s omezenou pohyblivostí, které potřebují speciálně upravené vodovodní baterie. 
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | HOSPITAL |
| Výška | 210  mm |
| Hloubka | 277  mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35  mm |
| Výška výtoku | 210  mm |
| Ostatní | Otočné ramínko, Lékařská páka |
| Průtok (3 bar) | 22.600  l/min |
| Hmotnost / ks | 1.5020  kg |
| Balení | 2  ks |
| EAN | 8590913921940 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| EAN: | 8590913921940 |
| Typ: | Umyvadlové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Páková lékařská |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Senior |
| Hmotnost: | 1,6 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER5:5:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |