Sapho Trax sprchová baterie nástěnná 150 mm pro sloup 990E chrom 686R
Kód: SAP113040Související produkty
.
Foto pouze ilustrační, sklo dveří je čiré, bez dekoru!
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
Fotografie je ilustrativní, barva profilu je chrom.
Detailní popis produktu
Série TRAX v chromovém provedení nabízí jedinečné spojení moderního designu a nadčasového stylu díky charakteristickým ovládacím prvkům ve tvaru křížků. Tyto elegantní detaily dodávají modernímu interiéru klasický šarm a zároveň zajišťují pohodlné a intuitivní ovládání, čímž podtrhují jedinečnost celé série. V nabídce série TRAX najdete umyvadlové a sprchové baterie i podomítkové ventily, které lze kombinovat s oblíbenými sprchovými sloupy.
    Žádné dlouhé otáčení či regulace -  otočte o  90° a je otevřeno
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TRAX |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Hmotnost / ks | 1.8333  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913983771 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 6 let |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| EAN: | 8590913983771 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Kohoutkové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Trax |
| Hmotnost: | 1,8 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Líbeznice Česká republika |
| E-mail : | info@sapho.cz |