SanSwiss Ronal WALK-IN EASY 100 cm sprchová zástěna sklo Stromy STR4P1005062
Kód: SSW00620Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ10-750M Simple liniový podlahový žlab s roštem
Skladem na prodejně
2 116 Kč
Detailní popis produktu
Atraktivní Walk-in zástěna EASY v chromovém dekoru se stane výrazným doplňkem koupelny. Kvalitní materiály a nadčasový design. 8 mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Walk-in zástěna je dodávána včetně stabilizační vzpěry 1250 mm, kterou lze zkrátit. Volitelně lze objednat za příplatek rohovou nebo stropní vzpěru. Včetně podlahové lišty v barvě aluchrom.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 7630057513449 |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Výplň: | Další výplně |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Fun |
| Hmotnost: | 50 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Wall walk-in sprchová zástěna 140 x 200 cm aluchrom sklo transparent GW9WM0C0SZ1
Skladem v eshopu
13 089 Kč
SALECODE:BER3:3:%
10 111 Kč
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS NEW který dodáváme ve čtyřech barvách (chrom, černá, zlatá a grafitová), české společnosti HOPA....
SALECODE:BER3:3:%
Hopa Be.Colors walk-in sprchová zástěna 108 - 110 x 200 cm rám fialová sklo čirá BBCO502494104
Do 1 měsíce
9 199 Kč
Sprchové kouty WALK-IN BE COLORS WALK-IN 108 - 110 × 200 cm 494 lavanda 104 čiré trasparente
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Wall walk-in sprchová zástěna 110 x 200 xm aluchrom sklo transparent GW9WD0C0SZ1
Skladem v eshopu
10 470 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |