Ravak Corner sprchový kout walk-in 120 x 80 cm bílá matná sklo transparent GW1CG4E0SZ1
Kód: RAV10265Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Besco VIRGO NEXT DUO 90 cm ZLOL90VND odtokový žlab s roštem
Skladem v eshopu
4 232 Kč
Kvalitně a moderně zpracovaný odtokový žlab. Tělo žlabu i vlastní rošt je vyroben z velice kvalitní nerezi, rošt s povrchovou úpravou kartáčovaný chrom.
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Detailní popis produktu
Rohový sprchový kout Walk-In Corner s otevřeným vstupem z jedné strany. V bílém matném provedení a s výplní z čirého skla s ochrannou vrstvou Ravak AntiCalc®. Výrobek je složen ze dvou pevných skleněných stěn a kovových částí .Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 94.7 kg |
| EAN: | 8592626093754 |
| ? Šířka: | 120 - 129 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Sklo - Transparent |
| Barva profilu: | Bílý |
| ? Designová řada: | Corner |
| Hmotnost: | 94,7 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |