Ravak Free walk-in sprchová zástěna 160 x 200 cm bílá matná sklo transparent GW9FS0E0SZ1
Kód: RAV10249Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
2 691 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–36 %
6 290 Kč
Podlahový nerezový kanálek SUMISURA s roštem v moderním designu a dokonalém zpracování. Elegantní řešení odvodnění sprchových koutů, které umožní udržet kompaktní a sladěný...
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 850 mm nerez černá X01751
Skladem v eshopu
9 342 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Detailní popis produktu
Sprchový kout Walk-In Free s otevřeným vstupem z obou stran. V bílím matném provedení a s výplní z čirého skla s ochrannou vrstvou Ravak AntiCalc®. Výrobek je složen z pevné stěny a kovových částí. Volitelná šířka koutu a jeho vstupu až do 120 cm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 79.9 kg |
| EAN: | 8592626093365 |
| ? Šířka: | 160 cm a více |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Sklo - Transparent |
| Barva profilu: | Bílý |
| ? Designová řada: | Free |
| Hmotnost: | 79,9 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |