SanSwiss Cadura 160 cm jednodílné posuvné dveře - zlatý/sklo Screen CAS2D1601287
Kód: SSW09292Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ104-850 Flexible Low liniový podlahový žlab
Skladem na prodejně
4 048 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ104-950 Flexible Low liniový podlahový žlab
Skladem na prodejně
4 285 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ10-750M Simple liniový podlahový žlab s roštem
Skladem na prodejně
2 116 Kč
SALECODE:BER3:3:%
2 631 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA GOLD LINE od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 10mm prahová lišta. Posuvné dveře disponují „Soft open/closeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057551076 |
| Typ: | Posuvné |
| ? Šířka: | 160 cm a více |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Zlatá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Pravé |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 80 x 195 cm otevírací černá sklo transparent 0QV40300Z1
Do 2 týdnů
9 540 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 110 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0PMD0E00Z1
Do 2 týdnů
9 118 Kč
SALECODE:BER3:3:%
10 256 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 110 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací černá transparent X0VVDC300Z1
Skladem v eshopu
10 977 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 120 x 195 cm otevírací černá sklo transparent 0QVGC30LZ1
Do 2 týdnů
14 779 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Hitech Neo Line sprchové dveře 80 cm HI 2B2 08020 VPE
Skladem v eshopu
19 079 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova sprchové dveře trojdílné ASDP3-90 x 198 cm bílá+transparent 00V701R2Z1
Skladem v eshopu
7 428 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 200 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMK0E00Z1
Do 2 týdnů
18 244 Kč
SALECODE:BER3:3:%
11 774 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |