SanSwiss Cadura 80 cm jednokřídlé dveře - aluchrom/sklo Screen CA1CD0805087
Kód: SSW09818Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
6 777 Kč
Podlahový nerezový kanálek do zdi INTRAMURA s roštem v moderním designu a dokonalém zpracování. Elegantní řešení odvodnění sprchových koutů, které umožní udržet kompaktní a...
Besco VIRGO BLACK 80 cm ZLOL80VBL odtokový žlab s roštem
Skladem v eshopu
3 912 Kč
Kvalitně a moderně zpracovaný odtokový žlab, vyroben kombinací nerezu a roštu s černým sklem obohatí každou koupelnu o nádech luxusu.
SALECODE:BER3:3:%
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 5mm prahová lišta. Integrované panty (na vnitřní straně skla) usnadňují čištění. Zdvihový mechanismus pantů usnadňuje otevírání a zavírání sprchových dveří a prodlužuje životnost těsnění dveří. Těsnění je magnetické. Při montáži do niky nutno objednat instalační set V2.CA.50 (za příplatek). Sprchové dveře lze kombinovat s boční stěnou CAT1 nebo s dveřmi CA1CG pro rohový vstup.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057548328 |
| Typ: | Otevírací jednokřídlé |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Pravé |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Altis Black sprchové dveře do niky 170 x 200 cm posuvné tříkřídlé černá čiré sklo AL4412B
Do 3 dnů
16 245 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 110 x 200 cm otevírací levá černá sklo matné GT1211ML-B
Do 3 dnů
12 232 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací levá černá sklo matné GT1280ML-B
Do 3 dnů
11 224 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 120 x 200 cm otevírací pravá černá sklo matné GT1212MR-B
Do 3 dnů
12 552 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa Acril - porta new sprchové dveře do niky 140 - 150 x 190 cm posuvné bílá plast OLNNC1FS150031
Do 1 měsíce
3 681 Kč
Sprchové dveře Olsen Spa PORTA NEW s exluzivním systémem, který zaručuje rezistenci vůči korozi, odlupu barvy a nárazům, podtrhují moderní design každé koupeny. Vysoce kvalitní...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |