SanSwiss Cadura 120 cm dvoukřídlé dveře - aluchrom/sklo Screen CA2C1205087
Kód: SSW09734Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
2 455 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ10-750M Simple liniový podlahový žlab s roštem
Skladem na prodejně
2 116 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ104-850 Flexible Low liniový podlahový žlab
Skladem na prodejně
4 048 Kč
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 5mm prahová lišta. Integrované panty (na vnitřní straně skla) usnadňují čištění. Zdvihový mechanismus pantů usnadňuje otevírání a zavírání sprchových dveří a prodlužuje životnost těsnění dveří. Těsnění je magnetické. Sprchové dveře lze umístit do niky nebo kombinovat s boční stěnou CAT2 nebo bočními stěnami CAT2 a CAT2 - U-montáž. Pro U-montáž s dvěma bočními stěnami CAT2 je nezbytné objednat 2 rohové vzpěry RCA.50.1000.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057549042 |
| Typ: | Otevírací dvoukřídlé |
| ? Šířka: | 120 - 129 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Univerzální |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 110 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0PMD0E00Z1
Do 2 týdnů
9 118 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Nexty sprchové dveře do niky 80 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent 03O40E01Z1
Do 2 týdnů
9 963 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Hitech Neo Line sprchové dveře 100 cm HI 2B2 10020 VPE
Skladem v eshopu
20 343 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 120 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0PMG0E00Z1
Skladem v eshopu
9 540 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 100 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent 0QVACE0LZ1
Do 2 týdnů
14 103 Kč
SALECODE:BER3:3:%
11 995 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 80 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent X0VV40E00Z1
Do 2 týdnů
9 963 Kč
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 80 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent 0QV40E00Z1
Skladem v eshopu
9 540 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |