SanSwiss Cadura 140 cm jednokřídlé dveře - aluchrom/sklo Screen CA31CG1405087
Kód: SSW09769Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
2 631 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 5mm prahová lišta. Integrované panty (na vnitřní straně skla) usnadňují čištění. Zdvihový mechanismus pantů usnadňuje otevírání a zavírání sprchových dveří a prodlužuje životnost těsnění dveří. Těsnění je magnetické. Sprchové dveře lze umístit do niky nebo kombinovat s boční stěnou CAT5 (na fotografii) nebo bočními stěnami CAT2 a CAT5 - U-montáž. Pro U-montáž CAT2 + CAT5 je nezbytné použít 2 rohové vzpěry RCA.50.1000.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057549684 |
| Typ: | Otevírací jednokřídlé |
| ? Šířka: | 140 - 149 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 150 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMP0E00Z1
Do 2 týdnů
13 934 Kč
SALECODE:BER3:3:%
12 215 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 80 x 195 cm otevírací černá sklo transparent 0QV40300Z1
Do 2 týdnů
9 540 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 140 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMM0E00Z1
Do 2 týdnů
13 089 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 200 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMK0E00Z1
Do 2 týdnů
18 244 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |