Roth WOOD OAK vipanel konstrukční panel 150 x 255 cm 1420000003
Kód: ROT00193Související produkty
Eleganta EL 068.00CR.O3.RB07F sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa chrom
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná s tělesem chrom
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství grafit
Eleganta sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa černá
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství růžová zlatá
Eleganta sprchová baterie nástěná 150 mm bez příslušenství grafit
Espirit sprchová bateire podomítková 3cestná bez tělesa s příslušenstvím bílá
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem grafit
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa s přílsušenstvím chrom
Detailní popis produktu
Vipanel se přizpůsobí každé koupelně
Konstrukční desky mají tloušťku tři milimetry a jsou pro Vás k dispozici ve formátech 1000×2100 a 1500×2550 milimetrů. Tyto šablony se dají snadno řezat na libovolné rozměry a tak mohou zajistit osobitý vzhled vaší koupelny.
Instalací do rohové sprchy, výklenku, prostoru nad vanou, za sprchovým koutem nebo umyvadlem tak ušetříte čas i peníze.
Odolnost VIPANEL tkví v technologii
Budete se divit, co všechno snese povrch desek VIPANEL. My ale víme své...
Díky naprosto preciznímu vrstvení odolných UV laků na kvalitní podklad dosahujeme nejen fotorealistického znázornění dekorů, ale hlavně vám můžeme nabídnout produkt se skvělou výdrží.
VIPANEL bez problémů odolává působení teplot v rozsahu –50° C až +80° C, chemickým látkám i UV záření, takže Vám jeho barvy nevyblednou.
Navíc zvládne i méně šetrné zacházení nebo mechanické čištění a při tom všem si VIPANEL stále udrží svůj perfektní vzhled i tvar.
Technické parametry
| Barva | Dřevo |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 3612830010189 |
| ? Šířka: | 150 - 159 cm |
| ? Výška: | 240 cm a více |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Tvar: | Variabilní obdélník-čtverec |
| ? Designová řada: | Wood Oak |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Umístění: | Univerzální |
sprchový kout čtvrtkruhový třídílný
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Roth Czech s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třebařov 160 Třebařov 56933 |
| E-mail : | objednavky@roth-czech.cz |