Roth Melina Line obdélníkový sprchový kout 180 x 100 x 205 cm posuvné levá s pevnou stěnou brillant transparent MI D2L/1800+MI FX2/1000
Kód: ROT06217Související produkty
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultramix sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy černá matná zlatá UT045BG
Do 3 dnů
16 564 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultratap sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy chrom matná černá UT045TBC
Do 3 dnů
15 772 Kč
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultramix sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy černá matná chrom UT045BC
Do 3 dnů
15 514 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 90 kg |
| Typ: | Posuvné jednokřídlé |
| ? Šířka: | 180 - 189 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Výplň: | Sklo - Transparent |
| Barva profilu: | Brilant |
| ? Designová řada: | Melina Line |
| Hmotnost: | 90 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova sprchový kout čtvercový 90 x 90 x 195 cm dvoukřídlé satin pearl 14V70UO211S
Skladem v eshopu
9 248 Kč
SALECODE:BER3:3:%
12 681 Kč
Hliníkové profily v barvě chrom, trojdílné zasunovací dveře a pevný díl, sklo Point, síla skla 6 mm, obdélník, rozměr 900 x 1200 mm, výška 1900 mm.
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Deep Black sprchový kout obdélníkový 110 x 75 x 165 cm posuvné černá čiré sklo MD1116B-01
Do 3 dnů
10 647 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak SmartLine SMSKK4 90 x 90 cm 3S277A00Y1 sprchový kout
Skladem v eshopu
18 182 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Roth Czech s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třebařov 160 Třebařov 56933 |
| E-mail : | objednavky@roth-czech.cz |