Mereo Kasia sprchová nástěnná baterie 100 mm bez příslušenství mosaz chrom CBS601A03
Kód: MER02413Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Mereo sprchová hadice dvouzámková 150 cm systém zabraňující překroucení nerez CB111F
Skladem na prodejně
215 Kč
Sprchová hadice dvouzámková
SALECODE:BER3:3:%
Mereo ruční sprcha třípolohová 12cm plast chrom CB565A
Skladem v eshopu
494 Kč
Cenově výhodná ruční sprcha se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene
SALECODE:BER3:3:%
Mereo ruční sprcha třípolohová 10 x 11cm plast bílá CB565E
Skladem v eshopu
404 Kč
Cenově výhodná ruční sprcha se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SKCP4-90 195 satin+grape 3117OU02ZG sprchový kout
Skladem v eshopu
11 892 Kč
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
Detailní popis produktu
Vodovodní baterie vyznačující se spolehlivostí, dlouhou životností, elegantním vzhledem a kvalitní povrchovou úpravou. Nástěnné baterie jsou v rozteči 100 i 150 mm. Krátký chod ovládací hlavice zajišťující plné otevření pootočením o 90°.- baterie jsou dodávány s keramickými vršky
- garantovaná záruka 5 let
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 5 dní |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8594013120845 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Kohoutkové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| ? Designová řada: | Kasia |
| Hmotnost: | 0,8 kg |
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Trax sprchová baterie podomítková 1 výstup chrom 655
Skladem v eshopu
3 947 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultrasan sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy černá matná chrom UT045VBC
Skladem v eshopu
15 841 Kč
Akce
SALECODE:BER5:5:%
–67 %
Sapho Pax sprchová baterie podomítková 2 výstupy chrom XA62
Skladem v eshopu
890 Kč
Akce
SALECODE:BER5:5:%
–37 %
Sapho Trax sprchová baterie podomítková 2 výstupy chrom 685
Skladem v eshopu
3 990 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Latus sprchová baterie podomítková 1 výstup chrom 1102-76
Skladem v eshopu
2 141 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultratap sprchová baterie podomítková 2 výstupy chrom UT042T
Skladem v eshopu
3 689 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | MSO Trade a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Svatoborská 1431/87C Kyjov 69701 |
| E-mail : | objednavky@msotrade.cz |