Roth Melina Line obdélníkový sprchový kout 170 x 100 x 205 cm posuvné levá s pevnou stěnou brillant transparent MI D2L/1700+MI FX2/1000
Kód: ROT06223Související produkty
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s přílsušenstvím bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa grafit
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa růžová zlatá
Eleganta sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství chrom
Puri PU 033.20BL sprchová baterie nástěnná termostatická 150 mm bez příslušenství černá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa chrom
Eleganta EL 068.20BLM.O3.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa s příslušenstvím černá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s přílsušenstvím růžová zlatá
Eleganta EL 068.20GB.O3.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa s příslušenstvím grafit
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa chrom
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 90 kg |
| Typ: | Posuvné jednokřídlé |
| ? Šířka: | 170 - 179 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Výplň: | Sklo - Transparent |
| Barva profilu: | Brilant |
| ? Designová řada: | Melina Line |
| Hmotnost: | 90 kg |
| Umístění: | Levé |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Roth Czech s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třebařov 160 Třebařov 56933 |
| E-mail : | objednavky@roth-czech.cz |