Roth Melina Line obdélníkový sprchový kout 160 x 80 x 205 cm posuvné levá s pevnou stěnou brillant transparent MI D2L/1600+MI FX2/800
Kód: ROT06231Související produkty
Eleganta sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Eleganta sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství chrom
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa grafit
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa černá
Eleganta EL 068.60RGB.O3.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa s příslušenstvím růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 1cestná s tělesem růžová zlatá
Eleganta EL 068.20GB.O3.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa s příslušenstvím grafit
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 90 kg |
| Typ: | Posuvné jednokřídlé |
| ? Šířka: | 160 cm a více |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Výplň: | Sklo - Transparent |
| Barva profilu: | Brilant |
| ? Designová řada: | Melina Line |
| Hmotnost: | 90 kg |
| Umístění: | Levé |
sprchový kout čtvrtkruhový třídílný
Blix sprchový kout ctvrtkruhový 80 x 80 x 190 cm posuvné lesk transparent
sprchový kout čtvrtkruhový třídílný
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Roth Czech s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třebařov 160 Třebařov 56933 |
| E-mail : | objednavky@roth-czech.cz |