Roth Melina Line čtvercový sprchový kout 100 x 100 x 205 cm posuvné levá s pevnou stěnou brillant transparent MI D2L/1000+MI FX2/1000
Kód: ROT06265Související produkty
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–17 %
Slezák Rav Colorado sprchová baterie nástěnná 100 mm bez výpusti černá CO181.0CMAT
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
2 084 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 90 kg |
| Typ: | Posuvné jednokřídlé |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Tvar: | Čtvercové |
| Výplň: | Sklo - Transparent |
| Barva profilu: | Brilant |
| ? Designová řada: | Melina Line |
| Hmotnost: | 90 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Mereo Lima obdélníkový sprchový kout 110 x 90 x 190 cm otevírací aluchrom sklo Point CK88562K
Do 1 měsíce
13 401 Kč
Hliníkové profily v barvě chrom, lítací dveře a pevný díl, sklo Point, síla skla 6 mm, obdélník, 1100 (dveře) x 900 (pevný díl), výška 1900 mm.
SALECODE:BER3:3:%
Roth Cariba Line obdélníkový sprchový kout 140 x 90 x 200 cm posuvné pravá s pevnou stěnou černý elox transparent CI D2R/1400+CI FXP/900_cer
Skladem v eshopu
20 346 Kč
Aqualine ARLETA čtvrtkruhová sprchová zástěna 900 x 900 mm čiré sklo HLS900Y
Skladem na prodejně
4 591 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Cariba Line obdélníkový sprchový kout 130 x 90 x 200 cm posuvné levá s pevnou stěnou černý elox transparent CI D2L/1300+CI FXP/900_cer
Skladem v eshopu
20 101 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth CONCRETE GREY vipanel konstrukční panel 100 x 210 cm 1420000021
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem v eshopu
3 949 Kč
Barva CONCRETE GREY
SALECODE:BER3:3:%
14 560 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Mereo Lima sprchový kout obdélník 80 x 90 x 80 x 190 cm sklo Point ALU chrom CK87262K
Skladem v eshopu
17 001 Kč
Hliníkové profily v barvě chrom, zalamovací dveře a dva pevné díly, sklo Point, síla skla 6 mm, obdélník, rozměr 800x900x800 mm, výška 1900 mm.
SALECODE:BER3:3:%
Roth Cariba Line obdélníkový sprchový kout 80 x 90 x 200 cm zalamovací pravá s pevnou stěnou brillant transparent CI FXG/800+CI 2CR/900
Skladem v eshopu
19 632 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Roth Czech s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třebařov 160 Třebařov 56933 |
| E-mail : | objednavky@roth-czech.cz |