Ravak Flat FL 032.00/150 X070121 sprchová nástěnná baterie 150 mm
Kód: RAV00115Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-80 195 S satin+pearl 14V40UO211 sprchový kout
Skladem v eshopu
4 327 Kč
sprchový kout rohový posuvný
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-100 195 S bílá+pearl 14VA01O211 sprchový kout
Skladem v eshopu
4 582 Kč
sprchový kout rohový posuvný
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-80 195 S bílá+grape 14V401O2ZG sprchový kout
Skladem v eshopu
4 582 Kč
sprchový kout rohový posuvný
Detailní popis produktu
FL 032.00/150, bez setu "- rozteč baterie: 150 mm
- kartuš (průměr: materiál): 35 mm, keramická
- záruka na baterii: 5 let
- vhodná: ke všem sprchovým koutům RAVAK
Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme kombinovat s ostatními bateriemi Flat. Na vnější čištění doporučujeme používat čistící přípravek RAVAK Cleaner Chrome.
"Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 5 roků |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 8592626046309 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Flat |
| Hmotnost: | 1,4 kg |
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultramix sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy černá matná chrom UT045BC
Do 3 dnů
15 514 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |