Olsen Spa STATIC-12 OLBASTA12 sprchová baterie bez příslušenství
Kód: 118517Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
399 Kč
Vytváří a obnovuje funkci ochranné vrstvy sprchového koutu Množství (500 ml)
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova ASRV3-90 198 bílá+pearl 15V701R211 sprchový kout
Skladem v eshopu
4 582 Kč
sprchový kout rohový posuvný
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-100 195 S bílá+grape 14VA01O2ZG sprchový kout
Skladem v eshopu
5 432 Kč
sprchový kout rohový posuvný
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–53 %
3 990 Kč
Fotografie je ilustrativní, barva profilu je chrom.
Detailní popis produktu
Nástěnná sprchová baterie.
Informace k produktu:
Typ baterie: nástěnná
Ovládání: pákové
Povrchová úprava: chrom
Kartuše: keramická 35 mm s ECOstopem
Rozteč baterie: 150 mm
Příslušenství není součástí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Kartuš: | eko |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Static |
| Hmotnost: | 2 kg |
Akce
SALECODE:BER5:5:%
–45 %
Kód: SAP46521
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Vienna VO042 sprchová podomítková baterie páková 2 výstupy
Skladem v eshopu
7 903 Kč
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |